Ostatnia aktualizacja serwisu: 2019-02-04
Wzory dokumentów
SMS.Rzeszow.pl

Znajdź dokument


Daj nam:
Księgowe - druki Pełnomocnictwa Student Telefon, Internet, Telewizja Wnioski do spółdzielni Ciąża a praca CV i Listy motywacyjne Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHP Pisma grzecznościowe Policja - wnioski i pisma Pomoc Społeczna Pozwy sądowe Prawo pracy Prawo spółek handlowych Przy budowie Referencje Ślub - Wesele jak nie przepłacać Umowy zlecenia Umowy związane z pracą Umowy związane ze świadczeniem usług W pracy W urzędzie Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU ) Zakresy Czynności Pracowników Dokumenty do Banku Krajowy Rejestr Karny Krajowy Rejestr Sądowy - KRS Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI Księgi Wieczyste Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), służba zdrowia Nieruchomości NIP Ochrona środowiska Oferty handlowe Podatek akcyzowy Rejestr zastawów Rolnictwo, KRUS Różne Różne umowy Samochód Samorząd Sanepid Sprawozdawczość Budżetowa Ubezpieczenia Umowy budowlane Umowy dzierżawy Umowy informatyczne Umowy licencyjne Umowy najmu/sprzedaży Umowy spedycji i składu Umowy spółek Umowy użyczenia Urząd Celny Urząd Pracy Urząd Skarbowy - prośby Urząd Skarbowy - różne pisma Urząd Skarbowy - wnioski Urząd Skarbowy-informacje Urząd Stanu Cywilnego Weksle Wnioski sądowe Wydział komunikacji Zamówienia, reklamacje ZUS - wnioski i formularze Zwrot akcyzy Deklaracje podatkowe VAT, PIT Deklaracje VAT w UE Formularze sądowe Formularze Unijne GUS - Główny Urząd Statystyczny Horoskopy Hotele Import i eksport IPN - wzór oświadczenia Język Angielski - gramatyka Język Angielski - słownictwo Język Angielski - testy PIT 2008 PITy - rozliczenia za 2007 r Regulaminy Windykacja - sąd Wskaźniki finansowe ZPORR - sprawozdania ZPORR - umowy ZPORR - wnioski ZUS - poradniki Lista dokumentów Poradniki Zaproponuj dokument
Statystyki: Ilość dokumentów: 2623
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-04
Najczęściej pobierane: Najczęściej szukane: Przydatne linki: Produkty finansowe: Newsletter
Zapisz sie na bezpłatny newsletter o nowościach w naszym serwisie.
Twój e-mail:

Valid XHTML 1.0 Transitional

PITy - rozliczenia za 2007 r

Formularze, wnioski i oświadczenia rozliczeniowe za rok 2007.
IFT1/IFT-1R

IFT1/IFT-1R

Informacja o wysokości przychodu (dochodu) uzyskanego przez osoby fizyczne niemające w Polsce miejsca zamieszkania. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz IFT1/IFT-1R Pobierz teraz
PIT 8S

PIT 8S

Informacja o wysokości wypłaconego stypendium. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 8S Pobierz teraz
PIT 4R

PIT 4R

Deklaracja roczna o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 4R Pobierz teraz
PIT 8AR

PIT 8AR

Deklaracja roczna o zryczałtowanym podatku dochodowym. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku i edycji. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 8AR Pobierz teraz
PIT 11

PIT 11

Informacja o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do edycji i wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 11 Pobierz teraz
PIT 12

PIT 12

Oświadczenie dla celów dokonania rocznego obliczenia podatku dochodowego od dochodu uzyskanego przez podatnika w roku podatkowym. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 12 Pobierz teraz
PIT 8C

PIT 8C

Informacja o przychodach z innych źródeł oraz niektórych dochodach kapitałów pieniężnych. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 8C Pobierz teraz
PIT 28

PIT 28

Zeznanie o wysokości uzyskanego przychodu, wysokości dokonanych odliczeń i należnego ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych za rok 2007. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 28 Pobierz teraz
PIT 36

PIT 36

PIT 36 zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty w roku podatkowym). Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 36 Pobierz teraz
PIT 36L

PIT 36L

Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty w roku podatkowym). Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 36L Pobierz teraz
PIT 37

PIT 37

Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty w roku podatkowym) Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 37 Pobierz teraz
PIT 38

PIT 38

Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) w roku podatkowym. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT 38 Pobierz teraz
PIT D

PIT D

Informacja o odliczeniu wydatków mieszkaniowych w roku podatkowym. Dokument zapisany w formacie PDF gotowy do wydruku. Rozliczenie za 2007r.

pobierz PIT D Pobierz teraz
Oświadczenie potwierdzające uzyskanie przychodów z pracy oraz zapłatę podatku za granicą

Oświadczenie potwierdzające uzyskanie przychodów z pracy oraz zapłatę podatku za granicą

Wniosek o umorzenie zaległości podatkowej oraz o zwrot podatku dochodowego od osób fizycznych. Dokument należy składać za każdy rok podatkowy. Wniosek zapisany jest w formacie PDF. Dokument należy otworzyć za pomocą programu Adobe Acrobat. Wniosek zawiera jedną stronę A4 jest przygotowany do wydruku. Wniosek do pobrania online.

pobierz Oświadczenie potwierdzające uzyskanie przychodów z pracy oraz zapłatę podatku za granicą Pobierz teraz
Wniosek o umorzenie zaległości podatkowej lub o zwrot podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT- AZ)

Wniosek o umorzenie zaległości podatkowej lub o zwrot podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT- AZ)

Wniosek należy składać dwa miesiące od wejścia w życie ustawy o szczególnych rozwiązaniach dla podatników uzyskujących niektóre przychody poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej- w przypadku gdy wniosek dotyczy 2002 roku w pozostałych przypadkach - 6 miesięcy od dnia wejścia w życie tej ustawy. Dokument zawiera cztery strony A4 jest przygotowany do do wydruku. PIT AZ należy otworzyć za pomocą programu Adobe Acrobat. Wniosek do pobrania online.

pobierz Wniosek o umorzenie zaległości podatkowej lub o zwrot podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT- AZ) Pobierz teraz

Nie znalazłeś dokumentu ??

Uważasz, że dokument którego szukasz powinien znaleźć się w naszym serwisie ? Poinformuj nas o tym.
Dołącz do osób tworzących nasz serwis.

Zaproponuj dokument
Słowa kluczowe: pit, dokumenty online do pobrania, pit rozliczenie pit program pit pit pl formularz pit druki pit rozliczenia pit jak wypełnić p, lub umorzenie zaległości, pit, AZO, AZ-O, od podatnika, PIT D, dokument online,
© sms.rzeszow.pl Strona główna    Kontakt    Dodaj dokument    Zgłoś nadużcyie    Lista dokumentów    Regulamin    Reklamacje SMS