Ostatnia aktualizacja serwisu: 2019-02-04
Wzory dokumentów
SMS.Rzeszow.pl

Znajdź dokument


Daj nam:
Księgowe - druki Pełnomocnictwa Student Telefon, Internet, Telewizja Wnioski do spółdzielni Ciąża a praca CV i Listy motywacyjne Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHP Pisma grzecznościowe Policja - wnioski i pisma Pomoc Społeczna Pozwy sądowe Prawo pracy Prawo spółek handlowych Przy budowie Referencje Ślub - Wesele jak nie przepłacać Umowy zlecenia Umowy związane z pracą Umowy związane ze świadczeniem usług W pracy W urzędzie Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU ) Zakresy Czynności Pracowników Dokumenty do Banku Krajowy Rejestr Karny Krajowy Rejestr Sądowy - KRS Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI Księgi Wieczyste Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), służba zdrowia Nieruchomości NIP Ochrona środowiska Oferty handlowe Podatek akcyzowy Rejestr zastawów Rolnictwo, KRUS Różne Różne umowy Samochód Samorząd Sanepid Sprawozdawczość Budżetowa Ubezpieczenia Umowy budowlane Umowy dzierżawy Umowy informatyczne Umowy licencyjne Umowy najmu/sprzedaży Umowy spedycji i składu Umowy spółek Umowy użyczenia Urząd Celny Urząd Pracy Urząd Skarbowy - prośby Urząd Skarbowy - różne pisma Urząd Skarbowy - wnioski Urząd Skarbowy-informacje Urząd Stanu Cywilnego Weksle Wnioski sądowe Wydział komunikacji Zamówienia, reklamacje ZUS - wnioski i formularze Zwrot akcyzy Deklaracje podatkowe VAT, PIT Deklaracje VAT w UE Formularze sądowe Formularze Unijne GUS - Główny Urząd Statystyczny Horoskopy Hotele Import i eksport IPN - wzór oświadczenia Język Angielski - gramatyka Język Angielski - słownictwo Język Angielski - testy PIT 2008 PITy - rozliczenia za 2007 r Regulaminy Windykacja - sąd Wskaźniki finansowe ZPORR - sprawozdania ZPORR - umowy ZPORR - wnioski ZUS - poradniki Lista dokumentów Poradniki Zaproponuj dokument
Statystyki: Ilość dokumentów: 2623
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-04
Najczęściej pobierane: Najczęściej szukane: Przydatne linki: Produkty finansowe: Newsletter
Zapisz sie na bezpłatny newsletter o nowościach w naszym serwisie.
Twój e-mail:

Valid XHTML 1.0 Transitional

Język Angielski - testy

W tym dziale znajdziemy testy z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania: podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Testy dotyczą nie tylko gramatyki języka ale również jego słownictwa. Zarówno maturzyści, gimnazjaliści jak i uczniowie szkoły podstawowej znajdą tutaj ciekawy dla siebie materiał.
MATURA  Egzamin Pisemy struktury leksykalno-gramatyczne

MATURA Egzamin Pisemy struktury leksykalno-gramatyczne

Ćwiczenie z języka angielskiego, dla osób przygotowujących się do egzaminy dojrzałości z tego przedmiotu. Arkusz z ćwiczeniami zawiera cztery punkty z ćwiczeniami ze stosowania struktur leksykalno-gramatycznych z transformacjami otwartymi, za słowem kluczem, słowotwórstwem, i test luk tekstowych. Każdy z podpunktów zawiera od 5 do 8 podpunktów ze zdaniami do uzupełnienia. Arkusz zawiera klucz odpowiedzi.

pobierz MATURA  Egzamin Pisemy struktury leksykalno-gramatyczne Pobierz teraz
SPRAWDŹ SIĘ!  SZYBKA POWTÓRKA PRZED EGZAMINEM GIMNAZJALNYM - PRZEKRÓJ MATERIAŁU

SPRAWDŹ SIĘ! SZYBKA POWTÓRKA PRZED EGZAMINEM GIMNAZJALNYM - PRZEKRÓJ MATERIAŁU

Arkusz zawiera dziesięć obszernych ćwiczeń dotyczących materiału gramatycznego całego gimnazjum, tj, wszystkie czasy, tryby warunkowe, strona bierna, różnego rodzaju konstrukcje gramatyczne, czasowniki modalne, rodzajniki określone i nieokreślone i wiele innych ćwiczeń. Pobierz plik i sprawdź czy jesteś już wystarczająco przygotowany. Do ćwiczeń dodany jest również klucz odpowiedzi, który pomoże Ci porównać odpowiedzi. Powodzenia!

pobierz SPRAWDŹ SIĘ!  SZYBKA POWTÓRKA PRZED EGZAMINEM GIMNAZJALNYM - PRZEKRÓJ MATERIAŁU Pobierz teraz
Test leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego na poziomie pre-intermediate.

Test leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego na poziomie pre-intermediate.

Dokument zawiera test gramatyczno - leksykalny z języka angielskiego na poziomie pre-intermediate. Test głównie przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Zadaniem tego krótkiego testu jest sprawdzenie dwóch elementarnych umiejętności: komunikacji językowej i rozumienie tekstu czytanego. Do dokumentu został dołączony klucz odpowiedzi dla weryfikacji własnych przemyśleń.

pobierz Test leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego na poziomie pre-intermediate. Pobierz teraz
Test gramatyczno - leksykalny na poziomie średniozaawansowanym z języka angielskiego

Test gramatyczno - leksykalny na poziomie średniozaawansowanym z języka angielskiego

Dokument zawiera zbiór ćwiczeń gramatycznych z języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Rodzaje ćwiczeń jakie tutaj możemy znaleźć to parafrazowanie zdań, wielokrotny wybór, uzupełnianie luk. Test głównie przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się do egzaminów z języka angielskiego. Do dokumentu został dołączony klucz odpowiedzi dla weryfikacji własnych przemyśleń.

pobierz Test gramatyczno - leksykalny na poziomie średniozaawansowanym z języka angielskiego Pobierz teraz
Struktury leksykalno-gramatyczne - test

Struktury leksykalno-gramatyczne - test

Dokument zawiera plik ćwiczeń gramatyczno leksykalnych z języka angielskiego. W pliku znajdziemy ćwiczenia typu: uzupełnianie zdań, odpowiadanie na pytania, stopniowanie przymiotników. Do dokumentu został dołączony plik z odpowiedziami lub jak to wygląda w przypadku jednego z ćwiczeń, znajdziemy jedynie proponowane odpowiedzi gdyż odpowiedź autora może się różnić.

pobierz Struktury leksykalno-gramatyczne - test Pobierz teraz
Present Simple - test na znajomość czasu

Present Simple - test na znajomość czasu

Dokument zawiera zbiór ćwiczeń gramatycznych w formie testu, których celem jest praktyczne zastosowanie czasu Present Simple (teraźniejszy prosty). Plik wymaga od osoby wykonującej ćwiczenie wiedzy na temat najważniejszych zasad zastosowań czasu, co w rezultacie wpływa bardzo efektywnie na jego praktyczne zastosowanie. Do arkusza został dołączony plik z odpowiedziami.

pobierz Present Simple - test na znajomość czasu Pobierz teraz
Present Continuous - test sprawdzający znajomość czasu

Present Continuous - test sprawdzający znajomość czasu

Maturzysta na poziomie podstawowym jest zobligowany znać pięć czasów gramatycznych występujących w języku angielskim tj. Present Continuous, Present Simple, Present Perfect, Present Perfect Continuous, Past Simple lub Present Perfect.Arkusz ten zawiera zestaw ćwiczeń na czas Present Continuous(teraźniejszy ciągły. W dokumencie znajdziemy ćwiczenia tj. wybór alternatywy, uzupełnianie pustych luk, wyszukiwanie i poprawianie błędów, tworzenie pytań i przeczeń i wiele innych.

pobierz Present Continuous - test sprawdzający znajomość czasu Pobierz teraz
Test gramatyczno - leksykalny: poziom gimnazjalny

Test gramatyczno - leksykalny: poziom gimnazjalny

Dokument zawiera test, który pomoże niejednemu gimnazjaliście sprawdzić niektóre z elementarnych umiejętności potrzebnych na egzaminie. Znajduje się tutaj ćwiczenie sprawdzające znajomość czasów języka angielskiego, stopniowanie przymiotników. Znajdziemy tutaj również ćwiczenie przygotowane pod jedną z najtrudniejszych funkcji sprawdzanych na egzaminie gimnazjalnym, czyli komunikacji językowej. Ćwiczenie polega na odpowiedzeniu na wszelakiego rodzaju pytania z różnych dziedzin życia. Do pliku został dołączony klucz z odpowiedziami.

pobierz Test gramatyczno - leksykalny: poziom gimnazjalny Pobierz teraz
Gramatyka języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym - test

Gramatyka języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym - test

Dokument zawiera plik ćwiczeń gramatyczno leksykalnych z języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym. Do dokumentu został dołączony plik z odpowiedziami dla weryfikacji własnych odpowiedzi. Test zawiera ćwiczenia za tryby warunkowe, stopniowanie przymiotników i poprawne użycie form czasownika w postaci gerund lub infinitive.

pobierz Gramatyka języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym - test Pobierz teraz
Test z języka angielskiego na poziomie maturalnym.

Test z języka angielskiego na poziomie maturalnym.

Dokument zawiera zbiór ćwiczeń gramatycznych z języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Zakres gramatyczny ćwiczeń jakie tutaj możemy znaleźć obejmuje: stopniowanie przymiotników, uzupełnianie luk za pomocą odpowiedniej formy danego czasu, tryby warunkowe, mowa zależna i słowotwórstwo. Test głównie przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się do egzaminów z języka angielskiego. Do dokumentu został dołączony klucz odpowiedzi dla weryfikacji własnych przemyśleń.

pobierz Test z języka angielskiego na poziomie maturalnym. Pobierz teraz
Test leksykalno-gramatyczny poziom gimnazjalny.

Test leksykalno-gramatyczny poziom gimnazjalny.

Dokument zawiera ćwiczenia gramatyczno-leksykalne z języka angielskiego Każdy gimnazjalista zdaje sobie sprawę z tego, że trzeci rok jego nauki kończy się egzaminem gimnazjalnym z język nowożytnego. Najczęściej jest to język angielski. Dltaegoteż, wychodzimy na przeciw nowym wyzwaniom i przygotowaliśmy specjalnie dla tego poziomu test sprawdzających ich wiadomości z określonego materiału, a mianowicie: czasy gramatyczne, zaimki, przyimki, struktury gramatyczne i wiele innych form. DO ćwiczeń został dołączony klucz dla sprawdzenia samego siebie.

pobierz Test leksykalno-gramatyczny poziom gimnazjalny. Pobierz teraz
Poziom podstawy czy rozszerzony? Test sprawdzajacy gimnazjalistę.

Poziom podstawy czy rozszerzony? Test sprawdzajacy gimnazjalistę.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego do szkół gimnazjalnych wszedł podział na grupy zaawansowania. W zależności od umiejętności ucznia, taka osoba uczy się według swoich posiadanych umiejętności. Dokument zawiera test, który z pewnością ukierunkuje niejedną osobę to podjęcia pewnych kroków i zdecydować co już umiem, a czego muszę się jeszcze nauczyć. Do dokumentu został dołączony klucz z odpowiedziami dla ułatwienia wykonywanych ćwiczeń.

pobierz Poziom podstawy czy rozszerzony? Test sprawdzajacy gimnazjalistę. Pobierz teraz
Gramatyka w pigułce - test sprawdzający znajomość gramatyki angielskiej.

Gramatyka w pigułce - test sprawdzający znajomość gramatyki angielskiej.

Gramatyka języka angielskiego może przysporzyć wiele problemów, dlategoteż został opracowany test sprawdzający podstawy języka angielskiego, tak aby już samym początku nauki zweryfikować swoje umiejętności i ewentualnie podszkolić się w określonych obszarach gramatyki angielskiej. W dokumencie znajdziemy ćwiczenia tj; wielokrotny wybór, poprawianie błędów, uzupełnianie pustych luk, odpowiadanie na pytania i wiele innych. Do dokumentu został dołączony plik z odpowiedziami.

pobierz Gramatyka w pigułce - test sprawdzający znajomość gramatyki angielskiej. Pobierz teraz
Test z gramatyki języka angielskiego - poziom podstawowy.

Test z gramatyki języka angielskiego - poziom podstawowy.

Dokument zawiera ćwiczenia na poziomie podstawowym z języka angielskiego. Ćwiczenia te są celowo dobrane w taki sposób, aby sprawdzić umiejętności jakimi operuje przeciętny gimnazjalisty. Wg. nowej podstawy programowej, należy dzielić uczniów na grupy zaawansowanie. Test, który zamierzają Państwo pobrać z pewnością przybliży wiedzę na temat umiejętności uczniów. Dokument posiada również klucz z odpowiedziami do ćwiczeń.

pobierz Test z gramatyki języka angielskiego - poziom podstawowy. Pobierz teraz
Test gramatyczno - leksykalny na poziomie podstawowym.

Test gramatyczno - leksykalny na poziomie podstawowym.

Dokument zawiera test gramatyczno - leksykalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym (elementary). Test głównie przeznaczony jest dla osób, które zaczęły już swoją przygodę z ję Zadaniem tego krótkiego testu jest sprawdzenie dwóch elementarnych umiejętności: komunikacji językowej i rozumienie tekstu czytanego. Do dokumentu został dołączony klucz odpowiedzi dla weryfikacji własnych przemyśleń.

pobierz Test gramatyczno - leksykalny na poziomie podstawowym. Pobierz teraz
Test leksykalno - gramatyczny na poziomie średniozaawansowanym.

Test leksykalno - gramatyczny na poziomie średniozaawansowanym.

Dokument zawiera plik ćwiczeń gramatyczno leksykalnych z języka angielskiego w formie testu. W pliku znajdziemy szereg ćwiczeń, które sprawdzają umiejętności na poziomie średniozaawansowanym. Ćwiczenia dotyczą konstrukcji gramatycznych, następstwa czasów, parafrazy, mowa zależna jak również strona bierna. Do dokumentu został dołączony plik z odpowiedziami dla weryfikacji własnych odpowiedzi.

pobierz Test leksykalno - gramatyczny na poziomie średniozaawansowanym. Pobierz teraz
Znajomość struktur leksykalno - gramatycznych - test.

Znajomość struktur leksykalno - gramatycznych - test.

Dokument zawiera test, który pomoże niejednemu sprawdzić niektóre z elementarnych i zaawansowanych umiejętności potrzebnych w nauce języka. Znajdziemy tutaj również ćwiczenie przygotowane pod jedną z najtrudniejszych funkcji sprawdzanych na egzaminie maturalnym czym są transformacje zdań.Do pliku został dołączony klucz z odpowiedziami.

pobierz Znajomość struktur leksykalno - gramatycznych - test. Pobierz teraz
Ćwiczenia gamatyczne w formie testu.

Ćwiczenia gamatyczne w formie testu.

Dokument zawiera test gramatyczno - leksykalny z języka angielskiego na poziomie pre-intermediate. Test głównie przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Zadaniem tego krótkiego testu jest sprawdzenie dwóch elementarnych umiejętności: posługiwania się gramatyką angielską jak i znajomością słownictwa. Do dokumentu został dołączony klucz odpowiedzi dla weryfikacji własnych przemyśleń.

pobierz Ćwiczenia gamatyczne w formie testu. Pobierz teraz
Gramatyka angielska na poziomie średniozaawansowanym- test.

Gramatyka angielska na poziomie średniozaawansowanym- test.

Dokument zawiera zbiór ćwiczeń gramatyczno leksykalnych z języka angielskiego. W pliku znajdziemy ćwiczenia typu: uzupełnianie zdań, odpowiadanie na pytania, stopniowanie przymiotników. Do dokumentu został dołączony plik z odpowiedziami dla weryfikacji własnych odpowiedzi i jeśli zachodzi taka potrzeba - zastanowić się nad błędnymi odpowiedziami.

pobierz Gramatyka angielska na poziomie średniozaawansowanym- test. Pobierz teraz
Matura: test gramatzczno - leksykalny.

Matura: test gramatzczno - leksykalny.

Dokument zawiera zbiór ćwiczeń gramatycznych z języka angielskiego na poziomie maturalnym. Zakres gramatyczny ćwiczeń jakie tutaj możemy znaleźć obejmuje: stopniowanie przymiotników, czasy języka angielskiego, stronę bierną, transformacje zdań (parafrazy) i wiele innych. Test głównie przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się do matury z języka angielskiego. Do dokumentu został dołączony klucz odpowiedzi dla weryfikacji własnych przemyśleń.

pobierz Matura: test gramatzczno - leksykalny. Pobierz teraz

Nie znalazłeś dokumentu ??

Uważasz, że dokument którego szukasz powinien znaleźć się w naszym serwisie ? Poinformuj nas o tym.
Dołącz do osób tworzących nasz serwis.

Zaproponuj dokument
Słowa kluczowe: Present Perfect Contnuous, tenses, past simple, test luk tekstowych, grammar, multiple choice, testy, testy gramatyczne z angielskiego, english, pytania,
© sms.rzeszow.pl Strona główna    Kontakt    Dodaj dokument    Zgłoś nadużcyie    Lista dokumentów    Regulamin    Reklamacje SMS