Ostatnia aktualizacja serwisu: 2019-02-04
Wzory dokumentów
SMS.Rzeszow.pl

Znajdź dokument


Daj nam:
Księgowe - druki Pełnomocnictwa Student Telefon, Internet, Telewizja Wnioski do spółdzielni Ciąża a praca CV i Listy motywacyjne Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHP Pisma grzecznościowe Policja - wnioski i pisma Pomoc Społeczna Pozwy sądowe Prawo pracy Prawo spółek handlowych Przy budowie Referencje Ślub - Wesele jak nie przepłacać Umowy zlecenia Umowy związane z pracą Umowy związane ze świadczeniem usług W pracy W urzędzie Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU ) Zakresy Czynności Pracowników Dokumenty do Banku Krajowy Rejestr Karny Krajowy Rejestr Sądowy - KRS Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI Księgi Wieczyste Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), służba zdrowia Nieruchomości NIP Ochrona środowiska Oferty handlowe Podatek akcyzowy Rejestr zastawów Rolnictwo, KRUS Różne Różne umowy Samochód Samorząd Sanepid Sprawozdawczość Budżetowa Ubezpieczenia Umowy budowlane Umowy dzierżawy Umowy informatyczne Umowy licencyjne Umowy najmu/sprzedaży Umowy spedycji i składu Umowy spółek Umowy użyczenia Urząd Celny Urząd Pracy Urząd Skarbowy - prośby Urząd Skarbowy - różne pisma Urząd Skarbowy - wnioski Urząd Skarbowy-informacje Urząd Stanu Cywilnego Weksle Wnioski sądowe Wydział komunikacji Zamówienia, reklamacje ZUS - wnioski i formularze Zwrot akcyzy Deklaracje podatkowe VAT, PIT Deklaracje VAT w UE Formularze sądowe Formularze Unijne GUS - Główny Urząd Statystyczny Horoskopy Hotele Import i eksport IPN - wzór oświadczenia Język Angielski - gramatyka Język Angielski - słownictwo Język Angielski - testy PIT 2008 PITy - rozliczenia za 2007 r Regulaminy Windykacja - sąd Wskaźniki finansowe ZPORR - sprawozdania ZPORR - umowy ZPORR - wnioski ZUS - poradniki Lista dokumentów Poradniki Zaproponuj dokument
Statystyki: Ilość dokumentów: 2623
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-04
Najczęściej pobierane: Najczęściej szukane: Przydatne linki: Produkty finansowe: Newsletter
Zapisz sie na bezpłatny newsletter o nowościach w naszym serwisie.
Twój e-mail:

Valid XHTML 1.0 Transitional

Samochód

W dziale Samochód znajdują się umowy kupna samochodu w języku: - angielskim - niemieckim - francuskim - holenderskim Również znajduje się oświadczenie w sprawie kolizji drogowej które powinien mieć każdy kierowca podczas kolizji.
Umowa kupna - sprzedaży samochodu ( motor vehicle purchase - sale agreement ) po angielsku

Umowa kupna - sprzedaży samochodu ( motor vehicle purchase - sale agreement ) po angielsku

Polsko - angielska umowa kupna - sprzedaży samochodu. Dokument zapisany w programie Word gotowy do edycji i wydruku.

pobierz Umowa kupna - sprzedaży samochodu ( motor vehicle purchase - sale agreement ) po angielsku Pobierz teraz
Umowa kupna - sprzedaży samochodu (Kaufvertrag) po niemiecku

Umowa kupna - sprzedaży samochodu (Kaufvertrag) po niemiecku

Umowa kupna sprzedaży samochodu polsko - niemiecka. Dokument zapisany w programie Word gotowy do edycji i wydruku.

pobierz Umowa kupna - sprzedaży samochodu (Kaufvertrag) po niemiecku Pobierz teraz
Oświadczenie sprawcy kolizji drogowej

Oświadczenie sprawcy kolizji drogowej

Karta o kolizji drogowej zawiera:
- Dane osobowe
- Opis pojazdu sprawcy kolizji drogowej
- Opis pojazdu poszkodowanego w kolizji drogowej
- Okoliczności i skutki zdarzenia
Dokument zapisany w programie Word gotowy do edycji i wydruku.

pobierz Oświadczenie sprawcy kolizji drogowej Pobierz teraz
Umowa kupna - sprzedaży samochodu / CONTRAT DE VENTE D'UN VÉHICULE po francusku

Umowa kupna - sprzedaży samochodu / CONTRAT DE VENTE D'UN VÉHICULE po francusku

Dokument jest przeznaczony do zawarcia umowy kupna lub sprzedaży samochodu. Umowa kupna lub sprzedaży samochodu sporządzona w języku polsko - francuskim (CONTRAT DE VENTE D'UN VÉHICULE). Dokument zapisany w formacie doc. formacie A4 Umowę należy otworzyć w programie Word. Dokument do pobrania online przygotowany do wydruku i edycji.

pobierz Umowa kupna - sprzedaży samochodu / CONTRAT DE VENTE D'UN VÉHICULE po francusku Pobierz teraz
Umowa kupna sprzedaży-samochodu / Koopcontract po holendersku

Umowa kupna sprzedaży-samochodu / Koopcontract po holendersku

Dokument jest przeznaczony do zawarcia umowy kupna lub sprzedaży samochodu. Umowa kupna lub sprzedaży samochodu sporządzona w języku polsko - holenderskim (koopcontract). Dokument zapisany w formacie doc. formacie A4 Umowę należy otworzyć w programie Word. Dokument do pobrania online przygotowany do wydruku i edycji.

pobierz Umowa kupna sprzedaży-samochodu / Koopcontract po holendersku Pobierz teraz
Umowa o pracę na czas zastępstwa

Umowa o pracę na czas zastępstwa

Umowa na zastępstwo to rodzaj umowy na czas określony. Pracodawcy mogą zawierać tego typu umowy w celu zapewnienia zastępstwa pracownika nieobecnego z przyczyn uzasadnionych, np. z powodu choroby, urlopu wychowawczego, urlopu bezpłatnego i innych. (art. 25 § 1 k. p.).

Dokument sporządzony w formacie doc. Umowa o pracę na czas zastępstwa należy otworzyć za pomocą programu Word. Dokument zawiera jedną stronę A4 jest przygotowany do edycji i wydruku. Umowę można pobrać online.

pobierz Umowa o pracę na czas zastępstwa Pobierz teraz
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna samochodu

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna samochodu

Dokument dzięki któremu będziesz mógł zwrócić pojazd w związku w odkrytymi wadami fizycznymi w pojeździe (w oparciu o art. 560 § 1 kc.) Oświadczenie jest zapisane w formacie doc, należny otworzyć je za pomocą programu Word. Dokument zawiera jedną stronę A4 jest przygotowany do edycji i wydruku. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna samochodu jest do pobrania online.

pobierz Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna samochodu Pobierz teraz
Wniosek o wpis adnotacji

Wniosek o wpis adnotacji

Wniosek o zawiadomienie o dokonaniu montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazem ("Gaz") oraz przystosowaniu pojazdu do ciągnięcia przyczepy („Hak”). W raz z wnioskiem należy dołączyć między innymi:

- Fakturę za montaż
- Wyciąg ze świadectwa homologacji
- Sposób montażu instalacji
- Dowód opłaty OC
- Kartę pojazdu jeśli była wydana

Dokument zawiera jedną stronę A4 jest przygotowany do edycji i wydruku. Wniosek należy otworzyć za pomocą programu Word.

pobierz Wniosek o wpis adnotacji Pobierz teraz
Wniosek o wydanie karty kierowcy

Wniosek o wydanie karty kierowcy

Wniosek o wydanie kierowcy ze stosownymi dokumentami i dowodem wpłaty należy odesłać na adres Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Karta kierowcy dokument umożliwiający przypisanie czasu pracy i parametrów jazdy danego kierowcy przy użyciu cyfrowego tachometru. Każdy kierowca posiadający cyfrowy tachometr jest zobowiązane do posiadania ważnej karty kierowcy. Kartę należy umieścić w tachografie w momencie rozpoczęcia pracy i wyciągniecie jej w czasie zakończenia pracy. Dzięki wbudowanemu w kartę elektronicznemu chipowi tachometr rozpoznaje danego kierowce. Umożliwia to przypisanie danych rejestrowanych przez tachometr do konkretnego kierowcy. Zabronione jest używanie czyjejś karty lub posiadanie więcej niż jedną kartę. Karta jest wydawana na okres 5 lat i uprawnia do jazdy na terenie Unii Europejskiej. W czasie wymiany prawa jazdy kartę należy również wymienić. Koszt wydania karty wynosi 184,5 zł i może trwać nawet 26 dni roboczych zazwyczaj trwa to około 2 tygodni.

Wniosek jest zapisany w formacie PDF. Dokument należy otworzyć za pomocą programu Adobe Acrobat.

pobierz Wniosek o wydanie karty kierowcy Pobierz teraz
Wypowiedzenie umowy o ubezpieczenie samochodu

Wypowiedzenie umowy o ubezpieczenie samochodu

Posiadacz samochodu może wypowiedzieć umowę OC nie później niż jeden dzień przed upływem aktualnego okresu (12 miesięcy), na który została zawarta. Po upływie tego terminu uważa się, że została zawarta kolejna umowa na następne 12 miesięcy.

W przypadku zakupu samochodu używanego, nabywający go ma możliwość wypowiedzenia umowy (zawartej przez poprzedniego właściciela) w ciągu 30 dni od daty zakupu. Jeśli umowa nie została skutecznie wypowiedziana, to zakład ubezpieczeń dokonuje tzw. rekalkulacji składki, w wyniku czego może okazać się niezbędna dopłata.

Dokument wypowiedzenie umowy o ubezpieczenie samochodu najlepiej dostarczyć do ubezpieczyciela gdzie otrzymamy automatycznie wypowiedzenie umowy.

pobierz Wypowiedzenie umowy o ubezpieczenie samochodu Pobierz teraz

Nie znalazłeś dokumentu ??

Uważasz, że dokument którego szukasz powinien znaleźć się w naszym serwisie ? Poinformuj nas o tym.
Dołącz do osób tworzących nasz serwis.

Zaproponuj dokument
Słowa kluczowe: dokument online, pojazdu, umowa po niemiecku, umowa po holendersku, dokumenty online do pobrania, pojazdu, umowa na czas zastępstwa, dokumenty do pobrania, umowa kupn samochodu w języku polsko - francuskimdokumenty online do pobrania, umowa,

Pomysły na dokumenty od internautów:

2012-01-04wniosek o zwolnienie z akcyzy
2012-01-04wniosek o zwolnienie z akcyzy
2011-08-23Umowa Użyczenia Samochodu, wersja polska i angielska, np, w celu wyjazdu za granicę.
2011-01-16urzyczenie samochodu w jezyku angielskim i szwedzkim, umowa kupna sprzedazy w jwzyku szwedzkim
© sms.rzeszow.pl Strona główna    Kontakt    Dodaj dokument    Zgłoś nadużcyie    Lista dokumentów    Regulamin    Reklamacje SMS