Ostatnia aktualizacja serwisu: 2019-02-04
Dokumenty dla każdego
SMS.Rzeszow.pl
Znajdź dokument:

Powrót do dokumentu

Dlaczego dostęp do dokumentów jest płatny ?

Podobnie skonstruowane pytanie trzeba by zadać wszystkim firmom, instytucjom i organizacjom, bo przecież tylko dzięki opłatom mogą one istnieć, aby dostarczać Ci wiedzy, rozrywki lub zaspokajać Twoje podstawowe potrzeby.

Stworzenie czegokolwiek zawsze wiąże się z kosztami.
Na co dzień kupujesz jedzenie, ubrania, książki, płyty z muzyką, gazety, płacisz rachunki za telefon i z pewnością jeżeli ktoś powie Ci, że jakaś firma rozdaje komputery za darmo nie uwierzysz mu. Takie postępowanie byłoby nielogiczne i dziwne, prawda?


Pracując dla kogoś też nie zrzekasz się wynagrodzenia, a przecież osoby tworzące serwis pracują dla Ciebie - to właśnie Ty jesteś ich klientem. Aby dostarczyć rzetelnych informacji, ktoś musi je wcześniej zebrać, opracować, sprawdzić, a na końcu przygotować w postaci, którą będziesz mógł pobrać i natychmiast wykorzystać.  Dzięki ich pracy nie tracisz swojego cennego czasu i pieniędzy na wyjazd np.: do urzędu po wniosek czy formularz. Nasz serwis dostarczy Ci natychmiast potrzebny formularz, wzór wniosku, podania oraz każdy inny dokument czy deklaracje.


Tworzenie serwisu wymaga nie tylko czasu i umiejętności, ale także odpowiedniego zaplecza technicznego. Trzeba opłacić pracowników, lokal, łącza, dostawcę usług internetowych, utrzymywać serwery, komputery i oprogramowanie. Szczerze powiem Ci, że jednym z największych kosztów jest opłacenie transferu serwerów. Jest to opłata jaką musimy zapłacić operatorom za przesłanie do Ciebie na e-mail pliku. Serwis musi działać niezawodnie, dlatego musimy korzystać z usług najlepszy dostawców usług a to niestety sporo kosztuje.


Gdyby serwis był darmowy, nie mógłby funkcjonować z prostej przyczyny - nie byłoby funduszy aby go utrzymać. Serwis płatny nie tylko pozwala pokryć część kosztów, ale może być dalej rozwijany oraz ulepszany. Wszystko po to, aby dostarczać Ci dokumenty jakich potrzebujesz i to bez wychodzenia z domu czy z biura.


Zauważ, że znacznie większe kwoty wydajesz na różnego rodzaju gadżety, łakocie czy prasę. Opłata za dostęp do wielu (ponad 2.000 szt.) dokumentów specjalistycznych, podań, formularzy, wniosków czy deklaracji to zaledwie koszt dłuższej rozmowy telefonicznej, większej paczki słodyczy, kilku napojów gazowanych lub jednego kolorowego magazynu.


Za tak niską opłatę za pobranie dokumentu nigdzie nie kupisz poradnika z poradami jak napisać podanie czy wniosek, żadna firma nie napisze dla Ciebie gotowego wniosku czy podania, a w żadnej szkole, na kursach i szkoleniach nie zdobędziesz dostępu do tak ogromnej ilości gotowych do zastosowania dokumentów. Pomyśl gdyby każdy dokument zawierał tylko 1 stronę formatu A4 i chciałbyś kupić książkę ze wzorami wszystkich dokumentów dostępnych na naszej stronie, taka książka musiała by liczyć ponad 2.000 stron. W praktyce było by to 4 tomy formatu encyklopedii.


Jak myślisz ile jest dla Ciebie warty NATYCHMIASTOWY dostęp do Dokumentu, którą właśnie teraz potrzebujesz?

Korzyści z natychmiastowego otrzymania dokumentu, bez tracenia Twojego cennego czasu ( który możesz poświęcić na coś znacznie przyjemniejszego niż wizyta w urzędzie, sądzie, lub w innej instytucji) znacznie przekraczające wysokość opłaty za pobranie dokumentu.

Wykorzystaj to, pobierz dokument !

Powrót do dokumentu

© sms.rzeszow.pl Strona główna    Lista dokumentów    Regulamin